Wizyta w piekarnii

Dzieci z grupy VI i VII miały możliwość odwiedzenia piekarni i i zapoznać się z etapami powstawania chleba.

Poznawały i nazywały produkty potrzebne do wypieku bułek, chleba, oraz różnego rodzaju pieczywa. Zaobserwowały pracę maszyn, które służą pomocą w pracy piekarza. Zobaczyły piec do wypieku chleba, dowiedziały się w jakiej temperaturze i w jakim czasie pieczony jest chleb. Dzieci z dużym zainteresowaniem i zaciekawieniem zwiedzały piekarnię. Bardzo dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu wycieczki do piekarni mamusi Wiktorii z grupy VII.

Data wprowadzenia:2014-10-21 08:51:05
Data publikacji:2014-10-21 08:55:20