Zielona noc starszaków

„ Zielona noc w PM5”

Dnia 17.06.14 r. w gr. V odbyła się „Zielona noc” – Starszaki przyszły do przedszkola o godzinie 18.00. W programie imprezy przewidziane były między innymi gry , konkursy , zabawy . Dzieci o godzinie 20.00 zjadły kolację , a tuż po niej odbyła się  pidżamowa dyskoteka . W znakomitych humorach starszaki poruszały się po terenie przedszkola z latarkami odwiedzając miejsca, w których spędziły czas jako „Maluch” i nie tylko . Późnym wieczorem dzieci samodzielnie  ścieliły leżaki i w cieplutkich śpiworach oglądały wybrane przez siebie bajki .

W załaczniku mogą państwo obejrzeć zdjęcia.

zielona noc starszaki (8.5MB) Zapisz dokument

Data wprowadzenia:2014-11-25 08:24:12