Wycieczka do pracowni ceramicznej

„Wycieczka do Radogoszczy”

W dniu 13.06.14 r dzieci z gr . VI pojechała na wycieczkę  do pracowni ceramicznej  „ Chata za wsią” w Radogoszczy .  Przedszkolaki wzięły udział w warsztatach twórczych lepienia z gliny ( poznały sposób wytwarzania wyrobów glinianych oraz samodzielnie wykonały przedmioty ). Po wytężonej pracy czekało na dzieci ognisko z kiełbaskami i napoje .

W załączniku znajdują się zdjęcia, na których mogą państwo zobaczyć relację z wycieczki.

wycieczka radogoszcz (11.6MB) Zapisz dokument

Data wprowadzenia:2014-11-25 08:33:30