Mikołajki

W piątek tj. 05.12.14 r w Przedszkolu Miejskim nr 5 im. J.Tuwima miało miejsce niesamowite zdarzenie . Bowiem czekające na placu zabaw dzieci odwiedził nikt inny jak ... MIKOŁAJ

. Ponieważ brakuje śniegu Święty przyjechał wozem strażackim i to na sygnale . Dzieci były zachwycone i zdumione kiedy Mikołaj wysiadł z wozu . Następnie odbyło się powitanie Gościa. Odtańczono zatem wspólny , radosny taniec . To nie wszystko !!! Mikołaj odwiedził każdą grupę od I do VII w salach przedszkolnych i obdarował każde dziecko prezentem . Jego wesołe usposobienie bardzo spodobało się dzieciom , więc chętnie zadawały Mikołajowi różne, nawet nieco trudne pytania . Gość spisał się wspaniale , dzieci były szczęśliwe i umówiły się z Mikołajem już na następny rok . A czas szybko leci ..... Ho...Ho...Ho...

Data wprowadzenia:2014-12-16 13:27:54
Data publikacji:2014-12-16 13:31:12